Vyziva Nemcova

  • chcete zdravě a bezpečně upravit váhu s pomocí odborníka na výživu
  • hubnutím to tentokráte myslíte opravdu vážně
  • chcete si optimální váhu dlouhodobě a pohodově udržet
  • znáte vše o hubnutí, ale potřebujete podporu a motivaci
  • přecházíte z jedné diety do druhé a “nic” na vás nezabírá
  • nemáte čas ani chuť věnovat se počítání kalorií či obcházení prodejen zdravé výživy
  • chcete komplexní odborný servis a rychlý výsledek
  • potřebujete nad sebou pevnou ruku – profesionálního kouče – a nebo potřebujete poradce, u něhož naleznete podporu a pochopení, či vám pouze postačí strážce váhy
Ano, jste tu správně! 🙂 🙂 🙂

Základní informace ke zdravému stravování

Zdraví je stav tělesné a duševní pohody a je pro nás to nejcennější, co můžeme mít. Ne všem je ho však dopřáno, tím víc bychom si ho měli vážit, protože není samozřejmostí. Zásadní formou této péče je výživa, která je podstatným faktorem ovlivňující naše zdraví.

Výživa je přijímání a využití potravy v organismu, je zdrojem energie a všech nutných látek, které člověk potřebuje k růstu, zdraví a obnově tkání.

To, co jíme, by mělo obsahovat optimální množství energie a živiny ve formě bílkovin, sacharidů, vitaminů, tuků, minerálních látek, stopových prvků a vody přiměřeně k věku, zdravotnímu stavu člověka a jeho životnímu stylu.

Neustále se za něčím honíme, i v zaměstnání jsou kladeny často neúměrné nároky, čímž se zvyšuje hladina stresu. Navíc je naše strava těžká, plná tuků a cukrů, s minimem ovoce a zeleniny a logicky potom přicházejí zdravotní problémy jako je obezita, poruchy trávícího systému, kardiovaskulární onemocnění atd.

Základní jídelníček

Získáte seznam vhodných a nevhodných pokrmů a jídel během celého dne, zdravý nákupní seznam a obdržíte základní zásady zdravého stravování a rady k vašemu životnímu stylu vyplývající ze vstupní konzultace a diagnostické analýzy těla.

Cena: 650 Kč

Výživový plán s variantním jídelníčkem

Obdržíte jídelníček, v němž jsou rozepsány jednotlivé a vhodné varianty jídel (kombinace potravin) pro jednotlivou denní dobu (snídaně, svačiny, obědy, večeře…). Porce a gramáže jsou orientační,vyplývající ze zhodnocení stavu při vstupní konzultaci.

Dále získáte nezbytné rady pro úspěšné hubnutí a také rozdělení potravin v denních hodinách s vhodnými recepty, přehled potravin vhodných, méně vhodných a absolutně nevhodných pro úspěšné udržení váhy a podpory hubnutí.

Cena: 1.490 Kč

Výživový plán s jídelníčkem na míru

K dispozici bude Váš týdenní osobní podrobný rozpis jednotlivých jídel (včetně gramáže a nutričních hodnot – kJ, sacharidy, bílkoviny, tuky, vláknina, pitný režim) s vhodnými jídelními postupy a zásadami nezbytnými pro Vaše úspěšné hubnutí či udržení si své váhy. Součástí je i jídelníček variatní (viz popis výše).

Obdržíte též přehled potravin vhodných, méně vhodných a absolutně nevhodných pro úspěšné udržení váhy a podpory hubnutí.

Jídelníček  je sestaven dle výživového programu Fit linie.

Cena: 2.490 Kč

Výživový plán s jídelníčkem na měsíc

Získáte Váš měsíční osobní podrobný rozpis jednotlivých jídel (včetně gramáže a nutričních hodnot – kJ, sacharidy, bílkoviny, tuky, vláknina) s vhodnými jídelními postupy, recepty a zásadami nezbytnými pro Vaše úspěšné hubnutí. Součástí je i jídelníček variatní.

Obdržíte též přehled potravin vhodných, méně vhodných a absolutně nevhodných pro úspěšné udržení váhy a podpory hubnutí.

Jídelníček  je sestaven dle výživového programu Fit linie

Cena: 4.490 Kč

Jídelníček vegetariánský

Základem vegetariánské stravy je konzumace všech potravin mimo živočišných – hlavně masa, drůbeže a ryb. Vegetariánský jídelníček obsahuje lehká, dietní a zároveň i chutná jídla, která jsou zdravá a velmi oblíbená u lidí, kteří maso běžně konzumují.

Jídelníček  je sestaven dle výživového programu Fit linie a jako u běžných jídelníčků je volba varianty, na míru na týden nebo na měsíc.

Jeho tvorba se odvíjí od vstupní konzultace.

 

Jídelníček pro děti

Je spousta obecných doporučení, jak by měl vypadat jídelníček v různém věku dítěte, kolik živin by měl obsahovat a jakou by měl mít energii. Má praxe však stále ve větší míře ukazuje, že je třeba individuálního přístupu.

Každé dítě má svá zdravotní specifika, potřeby vyplývající z jeho životního stylu, věku, životního stylu celé rodiny, stravovacích návyků, pohybové aktivity a také i chuťové preference.

K dispozici vám bude seznam vhodných a nevhodných pokrmů a jídel pro děti, recepty a vhodná jídla a obdržíte základní zásady zdravého stravování, které vyplynou ze vstupní konzultace.

Cena: 650 Kč

Jídelníček pro těhotné a kojící ženy

hotným a kojícím ženám prospívá úplně stejná zdravá strava jako všem ostatním.

Strava by měla být pestrá po celé těhotenství, bez ohledu na to, v jakém stádiu gravidity se právě nachazí. Totéž platí i při kojení.

Jídelníček je sestaven na základě konzultace a dle potřeb pacientky a především zásad zdravé výživy.

Diagnostická analýza těla se v období těhotenství neprovádí.

Přísná redukce hmotnosti během kojení se nedoporučuje.

Cena: 750 Kč